Polityka prywatności

Od 25 maja 2018 na terenie Unii Europejskiej obowiązuje nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). W związku z tym zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności, aby wyjaśnić, w jaki sposób nasza firma chroni Twoją prywatność. W niniejszym dokumencie zawarliśmy również informacje, w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw do zgromadzonych przez nas danych.

§ 1 Definicje

1. Administrator danych osobowych  - P.H.U. DAKO Daniel Koza z siedzibą w Czarnej Wsi przy ul. Słonecznej 25, który świadczy usługi drogą elektroniczną oraz przetwarza dane osobowe.

2. Serwis www - oznacza stronę internetową, pod którą Administrator prowadzi serwis internetowy, działający w domenie dako.net.pl.

3. Urządzenie - oznacza elektroniczne urządzenie za pośrednictwem, którego Użytkownik uzyskuje dostęp do stron internetowych Serwisu.

4. Użytkownik - oznacza podmiot, osobę na rzecz którego zgodnie z przepisami prawa mogą być świadczone usługi drogą elektroniczną lub z którym zawarta może być Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną.

§ 2 Postanowienia ogólne

1. W celu dbałości o bezpieczeństwo danych używamy bezpiecznego protokółu szyfrowania komunikacji (SSL) oraz innych systemów i rozwiązań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa gromadzonych danych.

2. Wszystkie dane osobowe przekazywane za pośrednictwem formularzy traktowane są jako poufne.

§ 3 Zasady przetwarzania danych osobowych

1. Administratorem danych jest P.H.U. DAKO Daniel Koza z siedzibą w Czarnej Wsi przy ul. Słonecznej 25. Jeżeli złożyłeś wniosek na naszej stronie, to przetwarzane są Twoje dane takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz adres IP.

2. Przetwarzanie danych osobowych następuje zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych oraz zgodnie z wdrożona polityką prywatności. Celem przetwarzania danych jest:

• umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z naszych serwisów www,

• zakładania i zarządzania Twoim kontem lub kontami, oraz zapewnienia obsługi Twojego konta,

• obsługi reklamacji,

• obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy),

• obsługi księgowej,

• przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych.

§ 4 Przysługujące prawa

1. Masz prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Ponadto możesz złożyć wniosek o przeniesienie danych do innego podmiotu.

2. W tym celu użytkownik może w dowolnym momencie skontaktować się z nami drogą elektroniczną wysyłając email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełniając wniosek za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie w zakładce Kontakt.

3. W każdej chwili masz prawo usunąć przetwarzane przez nas Twoje dane osobowe, z wyjątkiem następujących sytuacji:

• posiadasz otwarte zamówienie, które nie zostało jeszcze wysłane lub zostało wysłane tylko częściowo,

• posiadasz wobec nas nieuregulowaną należność, niezależnie od metody płatności.