Jesteśmy nowoczesną firmą handlową o ugruntowanej pozycji w branży narzędziowej.

Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów przemysłowych w narzędzia skrawające, ręczne, elektronarzędzia, artykuły ścierne i elementy złączne. Charakteryzują nas trzy proste słowa: WSPÓŁPRACA. ZAUFANIE. SUKCES., Więcej...

Ogłoszenie

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 21.10.2022 centrala firmy w Częstochowie będzie czynna do godziny 14:00.

 

 

Informujemy Państwa, że w dniu 17 czerwca 2022 nasza firma będzie zamknięta.
Życzymy wszystkim udanego wypoczynku.

Nowy sklep internetowy

Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego nowo otwartego sklepu internetowego dostępnego pod adresem https://sklep.dako.net.pl

sklep

 

Dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

logo projekt

Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej infrastruktury sieci przemysłowych automatów narzędziowych.
Więcej informacji znajduje się w sekcji Projekty

Certyfikat ISO 9001:2015

iso9001Z przyjemnością informujemy, iż dzięki staraniom właściciela oraz wszystkich pracowników firmy udało nam się uzyskać przedłużenie ważności certyfikatu zarządzania jakością ISO 9001:2015. Dokument ten potwierdza wysoką dbałość o jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług. Dokument znajduje się pod poniższym adresem

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 12-06-2020 (piątek) biuro i magazyn będą nieczynne.

Ponownie zapraszamy w poniedziałek.

 

Kupując u nas masz korzyści jak w banku

allegro  Przy zakupie pakietu 100 tarcz Norton Vulcan otrzymasz power bank 2600 mAh gratis. Zapraszamy do skorzystania z promocji.
 

Sprzedaż internetowa

allegroUprzejmie informujemy, iż uruchomiliśmy sprzedaż internetową na platformie Allegro. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty dostępnych produktów na naszej stronie użytkownika OKAZJE_DAKO.
 

Dzień otwarty w oddziale Katowice

dzien-otwarty-katowice-small W dniu 19.06.2015 w oddziale firmy w Katowicach zorganizowaliśmy dzień otwarty. W programie znalazły się konkursy, pokazy narzędzi, promocje oraz WIELKIE GRILLOWANIE. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dzień otwarty

dni-otwarte-katowice

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Dniu Otwartym, który odbędzie się 19 czerwca 2015r. w godzinach 10:00 - 16:00 w oddziale firmy DAKO przy ul. Żelaznej 9 w Katowicach. W programie: konkursy, pokazy narzędzi, promocje oraz WIELKIE GRILLOWANIE.

 

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 10 listopada 2014 zarówno centrala w Częstochowie jak i oddział w Katowicach będą nieczynne. Zapraszamy do naszej firmy od 12 listopada.

 

 
Dako - autoryzowany przedstawiciel HENKEL POLSKA SP. z o.o. Loctite
loctite-small
Każdy, kto chce z powodzeniem działać na rynku, potrzebuje wsparcia silnego partnera. Loctite oferuje kompletne portfolio produktów i rozwiązań systemowych w branży przemysłowych klejów i uszczelniaczy, począwszy od fazy projektu i opracowania produktu, aż po sam proces produkcji, przeprowadzenie symulacji i testów dozowania.

Początek strony