Jesteśmy nowoczesną firmą handlową o ugruntowanej pozycji w branży narzędziowej.

Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów przemysłowych w narzędzia skrawające, ręczne, elektronarzędzia, artykuły ścierne i elementy złączne. Charakteryzują nas trzy proste słowa: WSPÓŁPRACA. ZAUFANIE. SUKCES., Więcej...

Ogłoszenie

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 21.10.2022 centrala firmy w Częstochowie będzie czynna do godziny 14:00.

 

 

Informujemy Państwa, że w dniu 17 czerwca 2022 nasza firma będzie zamknięta.
Życzymy wszystkim udanego wypoczynku.

Nowy sklep internetowy

Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego nowo otwartego sklepu internetowego dostępnego pod adresem https://sklep.dako.net.pl

sklep

 

Dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

logo projekt

Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej infrastruktury sieci przemysłowych automatów narzędziowych.
Więcej informacji znajduje się w sekcji Projekty

Certyfikat ISO 9001:2015

iso9001Z przyjemnością informujemy, iż dzięki staraniom właściciela oraz wszystkich pracowników firmy udało nam się uzyskać przedłużenie ważności certyfikatu zarządzania jakością ISO 9001:2015. Dokument ten potwierdza wysoką dbałość o jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług. Dokument znajduje się pod poniższym adresem

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 12-06-2020 (piątek) biuro i magazyn będą nieczynne.

Ponownie zapraszamy w poniedziałek.

 

Kupując u nas masz korzyści jak w banku

allegro  Przy zakupie pakietu 100 tarcz Norton Vulcan otrzymasz power bank 2600 mAh gratis. Zapraszamy do skorzystania z promocji.
 

Sprzedaż internetowa

allegroUprzejmie informujemy, iż uruchomiliśmy sprzedaż internetową na platformie Allegro. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty dostępnych produktów na naszej stronie użytkownika OKAZJE_DAKO.
 

Dzień otwarty w oddziale Katowice

dzien-otwarty-katowice-small W dniu 19.06.2015 w oddziale firmy w Katowicach zorganizowaliśmy dzień otwarty. W programie znalazły się konkursy, pokazy narzędzi, promocje oraz WIELKIE GRILLOWANIE. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dzień otwarty

dni-otwarte-katowice

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Dniu Otwartym, który odbędzie się 19 czerwca 2015r. w godzinach 10:00 - 16:00 w oddziale firmy DAKO przy ul. Żelaznej 9 w Katowicach. W programie: konkursy, pokazy narzędzi, promocje oraz WIELKIE GRILLOWANIE.

 

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 10 listopada 2014 zarówno centrala w Częstochowie jak i oddział w Katowicach będą nieczynne. Zapraszamy do naszej firmy od 12 listopada.

 

 

P.H.U. DAKO – najlepsze firmy narzędziowe w jednym miejscu.

Kim jesteśmy i co oferujemy?

firmaP.H.U. DAKO jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o ugruntowanej pozycji w branży narzędziowej. Istniejemy na rynku polskim od 2001r. Specjalizujemy się     w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów przemysłowych      i warsztatów w narzędzia, urządzenia, elementy złączne i akcesoria. Jako certyfikowani dealerzy, posiadamy kontakty handlowe z liderami światowego przemysłu narzędziowego oraz współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi polskimi producentami narzędzi. Aby zapewnić najwyższe standardy obsługi Klienta, wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001, a także wprowadziliśmy nowoczesny system teleinformatyczny umożliwiający ciągłą komunikację pomiędzy naszymi oddziałami w zakresie sprzedaży oraz zarządzania stanami magazynowymi. W celu usprawnienia dostaw wyposażyliśmy się w solidną flotę samochodów firmowych, a nasi mobilni doradcy techniczno-handlowi gotowi są nieść natychmiastową pomoc doradczą i narzędziową w nagłych przypadkach awarii u naszych Klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a każde, nawet najtrudniejsze zadanie, jest dla nas wyzwaniem.

Naszym Klientom oferujemy:

  • elastyczne podejście i profesjonalną obsługę
  • najlepszą jakość oferowanych produktów
  • doradztwo techniczne przez wysokiej klasy specjalistów
  • szybkość i terminowość realizacji zamówień i dostaw
  • dogodne warunki handlowe
  • ciągły rozwój oferty handlowej.

 Co chcemy osiągnąć?

 Głównym zamierzeniem, na którym opera się obecnie działalność firmy jest:
  • jak najpełniejsze zaspokojenie potrzeb i wymagań naszych Klientów

  • jak największy udział w poprawie wydajności i opłacalności produkcji naszych Klientów

  • stałe poszerzanie oferty i obszaru działań handlowych.

 Poprzez podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, rzetelną pracę oraz ciągły rozwój oferty i obszaru działań handlowych, pretendujemy do miana lidera rozwoju wśród handlowych firm z branży narzędziowej w Polsce.

Nasze motto.

Charakteryzują nas trzy proste słowa: WSPÓŁPRACA. ZAUFANIE. SUKCES.
Wyznajemy zasadę, że partnerska współpraca i obustronne zaufanie są dwoma głównymi czynnikami niezbędnymi do dynamicznego rozwoju i osiągnięcia zamierzonych rezultatów.
 
 
A sukces? Sukcesem jest dla nas Państwa zadowolenie z uzyskanych z naszą pomocą korzyści!
 
Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoją prywatność, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

 

 

 

 

 

Początek strony